logo
AHŞAP ALÜMİNYUM | Masif Ahşap Pencere Kapı ve Panjur Üretimi
15574
page-template-default,page,page-id-15574,bridge-core-3.1.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-30.0.1,qode-theme-ahsapencere,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive
 

AHŞAP ALÜMİNYUM

ALÜMİNYUM GİYDİRME AHŞAP PENCERE

Ahşap Alüminyum Pencere

 

Ahşap-alüminyum doğramanın sağlam yapısı, Teknofis üretim teknolojisi ve işçilik hassasiyetinin bir ürünüdür. Dış yüzüne alüminyum giydirilen ahşap pencere, hava koşullarına karşı dayanıklılığı ve bakım gereksiniminin az olması ile ön plana çıkar.

 

Alüminyum Giydirmeli Profil Nedir ?

 

Ahşap-alüminyum pencere ve kapılarda, lamine ahşap kerestenin dış yüzeyi tamamen alüminyum profille kaplanır. Kompozit yapılı profilin dışarıdan bakım ihtiyacının olmaması ve içeride nefes alan sıcak ahşap görüntüsünü koruması en önemli avantajıdır.

 

Ahşap Alüminyum Doğramanın Üstün Özellikleri

 

Ahşap-alüminyum, ahşabın üstün yalıtım özellikleri ile alüminyumun dış etkenlere karşı dayanıklılığını aynı profilde bir araya getirir. İçeri ahşabın lüks görüntüsü ve sıcak hissinden vazgeçmeden doğramanız yıllar boyu ilk günkü görüntüsünü korur. Üç camlı üniteyle beraber ahşap alüminyum pencere, uluslararası kabul görmüş “passive house” kriterlerine uygun standartta yalıtım ve enerji tasarrufu sunar.

Uygulama Alanları ve Tasarım

 

Alüminyum giydirmeli ahşap profiller dış kısmı boya ve bakım gerektirmediğinden özellikle yüksek katlı binalarda tercih edilir. Üretim opsiyonlarımız içinden sonsuz sayıda farklı ürün ortaya çıkartamanız mümkün. Model, ağaç türü, kesit, iç ve dış renk, açılım ve aksesuarlar arasından size en uygun olanı seçin. Alüminyum profillere istenen renkte RAL koduna uygun elektrostatik toz boya, doğramanın ahşap yüzeyine de boya veya vernikle renklendirme yapılır.