logo
ÖZEL ÜRETİM | Masif Ahşap Pencere Kapı ve Panjur Üretimi
15549
page-template-default,page,page-id-15549,bridge-core-3.1.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-30.0.1,qode-theme-ahsapencere,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive
 

Özel Üretim Ahşap Pencere

Model Özellikleri

 

Standart profillerimizde bulamadığınız bir model ya da detayı size özel olarak üretelim. Özel üretim pencerelerde

  • Daha büyük boyutlar
  • Farklı geometrik formlar
  • Dekoratif pencere çıtaları
  • Dekoratif camlar (desenli, satine vb.)
  • Özel tasarım profiller
  • Özel açılımlar (giyotin, pivot vb.)

gibi sadece sizin seçtiğiniz detayları kullanırız.

 

Yalıtım Performans

 

Teknofis’in özel üretim anlayışında her açıdan kusursuz pencereler imal etmeyi hedefler. Her türlü farklı tasarımı, pencerelerin fonksiyonelliği ve yalıtım performansından ödün vermediğimiz sürece hayata geçirebiliriz.. Özel üretim pencereler de endüstriyel ortamda bilgisayar kontrollü makinelerde üretilir.

 

Uygulama Alanları

 

Özel üretim ahşap pencereler çoğunlukla, mimarisiyle ön plana çıkan yapılar, okullar, ibadethaneler, tarihi ve tescilli binaların restorasyonunda tercih edilir. Eski binaların pencere yenileme çalışmalarında mimari bütünlüğün bozulmaması için orijinaline uygun pencere üretimi yapılır.

 

Montaj ve Bakım

 

Pencerenin doğru çalışması ve tam performans göstermesi için malzemesi kadar montajının nasıl yapıldığı da önemlidir. Montajın binaya uygun teknikle özenli bir biçimde yapılması pencerenin görüntüsünün kusursuz olmasını sağlarken ideal ısı yalıtımı sunar.. Teknofis olarak kendi bünyemizdeki montaj ekibimizin işlem sırasında hazır bulunmasını sağlarız.

Ahşap pencerelerin bakım aralığı maruz kaldığı dış etkenlere göre uzayıp kısalabilir. Örneğin panjur kullanmak boyanın ömrünü önemli ölçüde uzatır. Genellikle 4-5 yıl arasında boyanın yenilenmesini öneririz. Teknofis olarak son teknoloji UV dayanımına sahip su bazlı dış cephe ahşap boyalarını tüm ürünlerimizde standart olarak sunuyoruz.

 

Görünüm & Kullanım Seçenekleri

 

Ahşap, size tasarım ve malzeme konusunda birçok seçenek sunar. Özel üretim, standart seçeneklere ek olarak özel açılım, dekoratif çıta ve standart dışı geometrik formlar seçme imkanı tanır.

Kesitler

68 mm / 78 mm / 88 mm

Ağaç Türü ve Profil

Çam / Meşe / Limba / Meranti

Ahşap-Alüminyum

 

Cam Çeşitleri

Çift Cam (4+16+4 mm) / Üçlü Cam* / Lamine Güvenlikli Cam / Akustik Lamine Cam / Dekoratif Cam

*78 mm kesitten itibaren.

Avantajlar

  • Projeye özel üretim
  • Farklı mimari detaylar yaratma
  • Özel camlarla ışık oyunları oluşturma